Výbojky DayLight

ReptiEye DayLight je jedno z nejlepších umělých osvětlení na trhu, které se používá pro chov plazů.
Nabízí světlo vysoké intenzity, teplo a velký výdej UVA záření při nejmenší možné wattáži.

 

ReptiEye DayLight má až dvojnásobný výdej UVA a až pětinásobný výdej světla oproti klasickým výbojkám.


ReptiEye DayLight jsou plnospektrální výbojky se speciálním světelným spektrem, které se výrazně odlišují od běžných plnospektrálních zdrojů. Svým spektrálním složením odpovídá přirozenému slunečnímu světlu (plné spektrum).

ReptiEye DayLight má ve své doporučné vzdálenosti intenzitu až 97.000 luxů, což klasická žárovka nebo zářivka nikdy nemůže dosáhnout, pokud navíc vezmeme v úvahu další velké přednosti výrobku, jako jsou výhřevnost, výdej UVA záření a velká produkce viditelného světla, získáme prakticky do svých terárií malé slunce.

Velkým plusem těchto lamp je jejich relativní energetická nenáročnost, v porovnání s odvedeným výkonem. Většina energie je totiž přeměněna na světlo, oproti jiným zdrojům, kde se 95% energie mění v teplo.

Průměrná životnost výrobku je 16000 hod, nicméně doporučujeme obměnit lampy po druhém roce používání, abychom vždy poskytli chovaným zvířatům ty nejlepší podmínky.

Zapojení: Lampu ReptiEye zašroubujte do reflektoru ReptiEye, nebo do klasické porcelánové (keramické) objímky E27, které se připojí do el. předřadníku. Při prvním "nastartování" (rozsvícení) lampy je nutné, nechat jí nepřetržitě běžet alespoň 2 hodiny, aby se zaběhla, jinak hrozí její poškození!


Vysoké hodnoty UVB
- pouštní typ

ReptiEye výbojka 35w

Min. vzdálenost

20 cm

Provedení

PAR30

Úhel paprsku

35°

Teplota chromatičnosti

6.500 K

Intenzita

2.500 lm

Průměrná životnost

16.000 hod

Závit

E27

Koupit v E-SHOPU

Produkty snímků a ilustrativní obrázky podléhají autorským právům, šíření ve vlastní prospěch je zakázáno.

Navštivte nás:

facebook G+