S nadšením usilujeme o to, aby teraristika byla zábavná a dostupná pro každého a aby si každý mohl dopřát opravdu kvalitní vybavení s profesionálním servisem a podporou. Proto u nás naleznete jen vybrané druhy osvětlení, které splňují nejpřísnější kritéria. Současně přicházíme na trh s absolutní novinkou – Akrylovými terárii – která přinášejí revoluci do světa teraristiky.

Kategorie zboží

» Osvětlení

» ReptiEye se zaměřuje na moderní osvětlení s vysokým, ale zároveň stabilním výkonem a dlouhou životností.

 

» Tato světla jsou certifikována a pravidelně přeměřována na kalibrovaných měřících přístrojích a díky své univerzálnosti nabízí optimální osvětlení pro každý biotyp plaza.

» Terária

» ReptiEye terária jsou unikátní terária vyrobená z akrylu, což je druh plastu známí svou čirostí a propustností světla i UV.

» Z pohledu konstrukce můžeme vyzdvihnout především dokonalý systém ventilace umožňující dostatečnou cirkulaci vzduchu v celém teráriu.

» Doplňky

» Reflektory s keramickými objímkami a systémem pro snadné zapojení osvětlení.

» Digitální teploměry a vlhkoměry pro měření klimatický podmínek v teráriu.

» Minerální a vitamínové doplňky pro správnou vyživu Vašich živočichů.


Vybíráme pro Vás


Výhřevné bodovky


Hydrometry


UV Výbojky


Kompaktní žárovky UVB 10.0


Terária plastová

Proč nakupovat u nás?

Pravidelné
měření světel

Prověřené
zboží

profesionální
servis

Česká značka

Mohlo by Vás zajímat

Ultrafialové záření neboli UV

Pro plazi znamená sluneční záření a UV, které obsahuje život. Co je to ultrafialové záření a proč je pro plazi důležité? To se dozvíte v našem článku o ultrafialovém zaření.


Více

MĚŘENÍ ZDROJŮ UVB

Pro plazy je správna úroveň osvětlení naprosto zásadní a výkyvy, nebo dokonce nevhodné hodnoty UV jim mohou uškodit. Z tohoto důvodu všechny naše výrobky kontrolujeme a přeměřujeme pomocí nejmodernějších, certifikovaných a kalibrovaných měřících zařízení od firmy Solartech Inc.


Více

Jak vybavit terárium a vybrat osvětlení

Proč je pro plazy důležité plnospektrální osvětlení, UVB a nebo teplota? Nejen to se dozvíte v našem článku o vybavení terária a vybrání osvětlení.


Více

Kolik UVB můj plaz potřebuje

Tým profesora Garyho Fergusona si všiml, že 15 druhů lze jednoduše rozdělit do čtyř "zón" (které se od té doby nazývají zóny Ferguson) podle denního vystavení slunci....


Více

Pro partnery


Zaujali Vás produkty ReptiEye a chtěli byste se stát naším partnerem? Náš speciální program pro partnery nabízí technickou a odbornou podporu, propagační materiály, pravidelná školení, marketingovou podporu a speciální provizní systém.

Staňte se partnerem


Kontaktujte nás

Technická podpora

Pravidelná školení

Marketingová podpora

Všechna světla kontrolujeme a přeměřujeme!

Pro plazy je správna úroveň osvětlení naprosto zásadní a výkyvy, nebo dokonce nevhodné hodnoty UV jim mohou uškodit. Z tohoto důvodu všechny naše výrobky kontrolujeme a přeměřujeme pomocí nejmodernějších, certifikovaných a kalibrovaných měřících zařízení od firmy Solarmeter.

Produkty snímků a ilustrativní obrázky podléhají autorským právům, šíření ve vlastní prospěch je zakázáno.

Navštivte nás:

facebook G+